Bublify

Bublify je eshop s prémiovou autokozmetikou. A prémiový produkt potrebuje prémiový brand, eshop... Bublify od nás dostalo „kompletku“.

Brand.

Od myšlienky, cez názov, logo, farbu až po šablóny. Bublify od nás dostalo úplne všetko, čo v oblasti brandingu ponúkame a dokonca aj niečo navyše. Na projekte budeme pracovať dlhodobo takže rozhodne je na čo sa tešiť. Puk puk PUK!

Eshop.

Na príprave eshopu sme strávili stovky hodín. Je postavený na WooCommerce a je až neuveriteľné, čo sme z Woo dokázali vytiahnuť. Nebojíme sa povedať, že ide o našu „vlajkovú loď“.

Pri tomto projekte sme sa pozreli aj na optimalizáciu pokladne. Všetky detaily pokladne boli doladené do poslednej bodky. Výzvou bolo prerobiť varianty vo Woo tak, aby sa každý variant správal ako samostatný produkt a mal teda napríklad aj vlastnú URL. Úprav bolo naozaj veľa. No v skratke nezostal tu kameň na kameni.

Copywriting.

Pre Bublify sme vytvorili všetky texty. Každý jeden produkt má unikátny popis, ktorý ocenia nielen vyhľadávače, ale najmä zákazníci. Veríme, že tieto popisy pomôžu zákazníkom lepšie sa rozhodnúť pri výbere produktu a zároveň pomôžu lepšej indexácii vo vyhľadávačoch. Dôkladne sme prepracovali a optimalizovali každý jeden popis, aby spĺňal nielen požiadavky zákazníkov, ale aj požiadavky Googlu.

Pokračujeme!

Na tomto projekte neustále aktívne pracujeme a noviniek bude pribúdať. Momentálne prebiehajú intenzívne práce na dokončení webu a v blízkej budúcnosti sa môžete tešiť na ďalšie novinky.